ZDRAVÁ VÝŽIVA CHUDNUTIE,ZDRAVIE

Dnešná uponáhľaná moderná doba sa napriek vedomostnej vyspelosti trápi globálnym problémom a tým je obezita. Trvalé chudnutie, ktoré sa zastaví na optimálnej váhe je možné dosiahnuť úpravou stravovania, pitným režimom a pohybom.Je možné použiť tabletky na chudnutie ktoré pomáhajú metabolizmus a podporia tak rýchlejšie pálenie tukov. Odmenou zdravého stravovania je harmónia tela i ducha.Pre opätovné nadobudnutie zdravia nevyhnutná detoxikácia organizmu, kde často hlavnú úlohu zohráva aloe vera a zelené potraviny – riasa chlorella a zelený jačmeň.
Ludia, ktorých zaujíma zdravá strava a zdravá výživa často hľadajú bio obchod a v ňom biopotraviny, aby mohli vo svojom živote praktizovať zdravé stravovanie. Medzi zdravé potraviny neodmysliteľne patria rôzne oleje, akými je napríklad kokosový olej, konopný olej alebo výborný zdroj vápnika makový olej. Na cestu za zdravím nás častokrát dovedú zdravotné problémy, ktorých príčinou je vo veľkej miere prekyslenie organizmu. Mnohí v poslednej dobe vyradzujú zo svojho jedálnička lepok a v ich kuchyni sa objavujú bezlepkové potraviny, používajú ingrediencie bohaté na antioxidanty, vitamíny  a minerály.
A čo náš zovnkajšok? O ten sa staráme jednak stravovaním, no na druhej strane nám je veľkým pomocníkom prírodná kozmetika. Špeciálnym nechemickým pestovaním sa bio kozmetika stará o dovyživenie našej pokožky i vlasov.
 
 
 Tradičná Ruská Medicína

Tradičná ruská medicína 3

Tradičná ruská medicína je známa po celom svete. Je jedným z najprepracovanejších systémov prírodnej liečby vôbec. Rusko je najväčšia krajina na svete a aj preto nájdeme v tradičnej ruskej medicíne unikátne prípravky z bylín, ktoré sa nevyskytuju nikde inde na svete. 

 

Priamo v našej predajni môžete nakúpiť preparáty alebo si ich môžete pohodlne objednať cez náš    e-shop      

DETOXIKÁCIA ORGANIZMU

Detoxikácia je očistný ozdravný proces, pri ktorom sa telo zbavuje škodlivých látok, ktoré ho zaťažujú fyzicky aj psychicky. Je to prostriedok k obnoveniu rovnováhy v organizme, ktorá najviac podporuje regeneračné a samoliečivé schopnosti tela. Správne prevedená detoxikácia harmonizuje organizmus, navodzuje pocit zdravia, zvyšuje energiu a vyjasňuje myseľ.

Detoxikácia biorezonancia

Ak nás zaskočia zdravotné problémy, máme v podstate dve možnosti: liečbu alebo detoxikáciu. Ak sa rozhodneme pre liečbu, máme ďalšie dve možnosti. Prvou je alopatická (farmaceutická) medicína, druhou je prírodná (tradičná alebo alternatívna) medicína. Alternatívou k týmto liečebným metódam je detoxikácia, ktorá je súčasťou naturopatie, tzv. prírodnej liečby, ktorá sa sústreďuje na pomoc telu, aby sa vyliečilo samé. 
 
Účelom celkovej detoxikácie je odstrániť odumreté bunky a tkanivá a toxické látky, ktoré sa v tele hromadia následkem sedavého spôsobu života a konzumáciou potravín, ktoré často obsahujú veľa živočíšnych bielkovín, rafinovaných cukrov, farbív, konzervantov a pod. 
 
Veľa akútnych i chronických zdravotných problémov pramení práve v hromadení toxínov v tkanivách. Bunky potom nedostávajú dostatok živín a „dusia sa.“ Klasická medicína síce nepovažuje detoxikáciu a zloženie stravy za dôležité z hľadiska prevencie a liečby, avšak už Hippokrates, Paracelsus a mnohí lékari východnej medicíny sa zaoberali pôstom a stravou ako liekom.
 
Ak je organizmus plný toxínov – počas detoxikácie sa môžu prejaviť bolesti hlavy, podráždenosť, slabosť, únava, fonofóbia (precitlivelosť na zvuky), zhoršenie spánku, zvracanie, hnačka, ekzémy… Nie sú to príznaky ochorenia, ale očisťovania organizmu.

 

 

 

 

JOALIS PREPARÁTY PRÍRODNÉ PRODUKTY

Ako možno riešiť chronické zdravotné problémy bez chemických liekov, čisto prírodnými prostriedkami? Detoxikácia organizmu je dnes pojem skloňovaný vo všetkých pádoch. Takmer všetci terapeuti, ktorí pracujú s prírodnými liečebnými preparátmi ho stále používajú. Málokto sa však zmieňuje o tom, od čoho sa má organizmus detoxikovať a už vôbec po využívaní preparátu obvykle nikto nie je schopný vyjadriť sa, či nejaká detoxikácia nastala. 

Joalis prípravky

Pri práci s detoxikačnou medicínou sa vo väčšine prípadoch zhodujeme s najmodernejšími poznatkami súčasnej medicíny, niekedy na základe opakujúcich sa empirických skúseností sme za jej hranicami. Jednak počítame s niektorými toxínmi, s ktorými súčasná školská medicína nepočíta, jednak za celou radou problémov vidíme toxíny (napr. mikroorganizmy), ktoré celkom evidentne spôsobujú chronický problém a odborné laboratórium nevie žiadnou bežne používanou metódou prítomnosť toxínu dokázať. Ale prístroj jednoznačne detekuje toxín a ten po odstránení špeciálnym preparátom mizne u všetkých ľudí s podobnými ťažkosťami.

JOALIS

Preparáty Joalis sú čisto prírodné produkty spracované tzv. HDTx- technology, technológiou schopnou ukladať spektrálne informácie o toxínoch do nosiča informácii, ktorými sú bežné potraviny. Na základe rozpoznania tejto informácie organizmus aktivuje svoj obranný systém a príslušný toxín tak vylúči svojimi vlastnými silami. Druhou zložkou preparátov Joalis sú rastliny a iné aktívne látky.

Preparáty Joalis teda nedodávajú do tela žiadne umelé chemické látky, ani sami od seba neodstraňujú toxíny – poskytujú organizmu informáciu, ako sa toxínov zbaviť sám s využitím prirodzených samoliečiacich schopností.